piątek, 23 czerwca 2017

Dodatki na lato

Hej :)

Tak, jak wspomniałam w ostatnim poście dziś tematem będą dodatki do stylizacji. Torebki to niewątpliwie podstawowy dodatek do ootd. Nie tylko urozmaica nam strój, ale przede wszystkim pomieści wiele niezbędnych (jak i zbędnych;) rzeczy. W tym roku modne są torebki minimalistyczne, ale również ekstrawaganckie, maxi torebki, shoppery, pudełkowe, na łańcuchu, oraz z paskiem w azteckie i nie tylko ! wzory i z podwójnym paskiem. Popularne w tym sezonie są torebki o nasyconych kolorach tj. czerwień, pomarańcz, turkus, ale również metalizowane . Mi bardzo przypadły do gustu torebki typu worek oraz plecaki. Nowością w tym sezonie są naszywki typu pop. Na fali są wzory typu: flamingi, banan, palma, drinki, ananasy, czyli wszystko to, co kojarzy nam się z wakacjami. Smaczkiem sezonu są torebki wyróżniające się uchwytem - kolorem, tworzywem, kształtem.

Ważnym dodatkiem w każdej stylizacji jest również biżuteria.
 Istotną rolę odgrywa w tym roku biżuteria z kwiatami, a także perły, metale np. różowe złoto, brudne złoto itp., a także warstwowe naszyjniki. Dużą popularnością cieszą się również, tak jak w roku ubiegłym chokery. Gorącym trendem, jeśli chodzi o biżuterię są w tym roku nausznice, a także mini pierścionki.

 Nie ma oczywiście stylizacji bez ... butów. Butoholiczki w tym sezonie mogą znaleźć dużo ciekawych wzorów. Modne są nadal "brzydkie", ekstrawaganckie buty - toporne, o dziwnych kształtach, na słoninie, nietypowym obcasie. Hitem są klapki różnego rodzaju: z futerkiem, pomponami, welurowe, na słupku, platformie. W dalszym ciągu modne są balerinki a la prima balerina, a także ozdbione uszkami królika, z motywami owadów. Na topie są buty z odkrytymi piętami oraz espadryle.

Natomiast, jeśli chodzi o okulary, to przeważa styl retro, czyli okulary maxi, okrągłe, kwadratowe, kocie oko. W modzie są nadal lustrzanki oraz Ray Bany.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz